Serwis kotłów gazowych – Rybnik

by

Rybnik z roku na rok stara się poprawić jakość powietrza. W dalszym ciągu jednak znajdujemy się w czołówce miast z najwyższym zanieczyszczeniem. Zwłaszcza w sezonie grzewczym wskaźniki niebezpiecznie pną się do góry. Samorządowcy wprowadzają kolejne programy ograniczania emisji pyłów zawieszonych. Efekty będą pewnie widoczne za kilka lat. Już dziś wiadomo, że jednym z najlepszych sposobów na oczyszczenie powietrza jest wymiana kotła węglowego na gazowy. Domy, firmy, mieszkania – w Rybniku kotły gazowe cieszą się coraz większą popularnością. Ma to związek oczywiście z rozbudowującą się siecią gazu miejskiego ale także z większą świadomością ekologiczną. Kotły i piecyki gazowe niestety czasem ulegają awariom. Czasem jest to zależne od nas samych – brak regularnych przeglądów, konserwacji może wpływać negatywnie na działanie urządzenia. Jako fachowcy w branży oferujemy Państwu serwis i naprawę kotłów i piecyków gazowych w Rybniku i okolicach.

Terminowo, rzetelnie i fachowo naprawimy Państwa urządzenie, przeprowadzimy niezbędne prace konserwacyjne i przygotujemy kocioł lub piecyk gazowy do sezonu grzewczego. Naprawiamy urządzenia większości marek światowych i krajowych producentów. W przypadku nieopłacalności naprawy zaproponujemy nowe urządzenie zakupione i zamontowane w bardzo dobrej cenie.

Serwisujemy, konserwujemy urządzenia wiodących producentów piecyków gazowych oraz kotłów. Junkers, Vaillant, Ariston, Buderus,  Beretta, Termet, Saunier Duval i wiele innych. Działamy na terenie całego Rybnika oraz takich miejscowości jak Radlin, Rydułtowy, Czerwionka-Leszczyny i wiele innych.