Pompy ciepła – Żory

by

Wielu inwestorów poszukuje alternatywnych źródeł ogrzewania domu, bowiem koszty ogrzewania pomieszczeń i podgrzewania ciepłej wody użytkowej to ponad 60 % wydatków ponoszonych na rzecz eksploatacji domów jednorodzinnych. Jednym z rozwiązań jest montaż pompy ciepła. Pompy ciepła do ogrzewania budynku wykorzystują energię odnawialną, skumulowaną w gruncie, wodzie lub powietrzu. Jest to energia czysta i dostępna bez ograniczeń. Do ich pozyskania potrzebujemy zasilania elektrycznego. Jako firma z wieloletnim stażem na rynku alternatywnych źródeł ogrzewania oferujemy zakup i montaż pomp ciepła w Żorach.

Pompy ciepła w Żorach

Przyjmujemy, że każda pobrana 1kWh prądu wystarczy do otrzymania 2 do 4 kWh energii z otoczenia. Zatem koszty ogrzewania przy pompie ciepła powinny być znacznie niższe niż w przypadku systemów tradycyjnych. Dzięki temu pompy ciepła pozwalają znacznie ograniczyć zużycie paliw kopalnych, zredukować emisję zanieczyszczeń do atmosfery i obniżyć koszty ogrzewania budynku. Stosując tanie w eksploatacji źródło ciepła, takie jak pompy ciepła możemy zapewnić sobie niskie koszty jego ogrzewania przez nawet 50 lat. Jej głównym atutem (obok niskich kosztów eksploatacyjnych) jest w pełni bezobsługowy zakres pracy.

Montaż pomp ciepła – Żory

Decydując się na montaż pompy ciepła wybieramy nowoczesność i ekologie. Zainteresowanych takim rozwiązaniem zapraszamy do kontaktu z naszą firmą, której możecie państwo zlecić kompleksowy montaż jak i wykonanie innych prac instalacyjnych. Nawet najlepsza pompa ciepła nie będzie dobrze pracować, jeśli nie zostanie właściwie zamontowana i uruchomiona.