Pompy ciepła – Mikołów

by

Szukając komfortowego i taniego w eksploatacji ogrzewania coraz częściej zastanawiamy się nad zastosowaniem pompy ciepła. Polecane są zarówno do nowych, jak i modernizowanych budynków. Mogą stanowić jedyne źródło ciepła lub współpracować z istniejącym urządzeniem grzewczym, zmniejszając zużycie tradycyjnych paliw i obniżając tym samym koszty ogrzewania budynku. A trzeba pamiętać, że dwie trzecie kosztów utrzymania budynku związane są z jego ogrzewaniem. Ponieważ pracują automatycznie ich użytkowanie jest również bardzo komfortowe. Oferujemy montaż pomp ciepła w Mikołowie i okolicach.

Montując pompę ciepła, liczymy na to że pompa ciepła zapewni niskie koszty ogrzewania i będzie pracować niezawodnie przez kilkadziesiąt lat. Wykorzystując energię odnawialną przyrody, można zmniejszyć zarówno rachunki za ogrzewanie, jak i oddziaływanie na środowisko. Produkowane obecnie pompy ciepła są niezawodnym, oszczędnym i przyjaznym środowisku źródłem ciepła. Dzięki pompie ciepła można dom chłodzić, ogrzewać, zapewnić wentylację w pomieszczeniach i przygotowywać ciepłą wodę. Dzięki współpracy z rekuperacją i instalacją fotowoltaiczną, pompy ciepła tworzą system grzewczy o efektywności dochodzącej nawet do klasy A+++.

Nasza firma już od wielu lat zajmuje się fachowym doradztwem i wyborem odpowiednich rozwiązań w zakresie montażu systemów ogrzewania. Przedmiotem naszej działalności jest montaż oraz pomoc w dopasowaniu właściwego typu urządzenia grzewczego do Państwa potrzeb. Zachęcamy do kontaktu z nami w celu wyboru odpowiedniego rozwiązania.