Ogrzewanie podłogowe – Żory

by

Idealne rozwiązania, to zawsze te najprostsze rozwiązania. To właśnie dlatego ogrzewanie podłogowe, wodne jest obecnie najczęściej stosowane w nowoczesnym budownictwie jednorodzinnym. Instalacja wodna umieszczona tuż pod naszą podłogą daje ogromny komfort w zimowe dni. Oprócz idealnych warunków termicznych (ogromna powierzchnia grzania) dochodzi jeszcze aspekt oszczędnościowy. Temperatura na kotle grzewczym nie musi być aż tak wysoka jak w przypadku kaloryferów.

Montaż ogrzewania podłogowego w Żorach

Użytkownicy tego typu ogrzewania mówią jeszcze o jednym cennym aspekcie – możliwość suszenia butów czy ubrań bezpośrednio na podłodze. Tu do wyboru mamy kafle, panele podłogowe i wiele innych produktów. Ogrzewanie podłogowe za pomocą wody jest niezawodne i sprawne przez wiele lat. Warunkiem jest jednak odpowiednie wykonanie, najlepiej przez fachowców z wieloletnim doświadczeniem. Będąc na rynku od wielu lat oferujemy Państwu montaż ogrzewania podłogowego w Żorach i okolicach. Nasi instalatorzy doskonale wiedzą jak zaprojektować a następnie wykonać montaż podłogówki w domach nowych i używanych.

Ogrzewanie podłogowe w Żorach
„Podłogówka” ma również ogromne zalety estetyczne. Podczas aranżacji wnętrza nie ograniczają nas kaloryfery, które zresztą same w sobie psują krajobraz każdego pomieszczenia.

Trudno nie wspomnieć tutaj również aspektów prozdrowotnych. Mniejsza cyrkulacja powietrza niż w przypadku standardowego rozwiązania to atut dla osób chorujących na alergię. W przypadku ogrzewania za pomocą kaloryferów powietrze stale krąży ogrzewając najpierw powietrze pod sufitem a następnie ochłodzone wraca do kaloryfera.

Montaż podłogówki – Żory

Ogrzewanie podłogowe w Żorach cieszy się niesłabnącą popularnością. Trudno się dziwić bo to najbardziej komfortowe rozwiązanie.

Oprócz ogrzewania podłogowego za pomocą instalacji wodnej oferujemy również ogrzewanie podłogowe na podczerwień w Żorach. To nowoczesna forma ogrzewania za pomocą paneli grzewczych na podczerwień. Nie potrzebujemy kotła grzewczego oraz instalacji wodnej. To również oznacza brak strat ciepła na linii kocioł – podłoga. Energia elektryczna wytwarza fale podczerwone, które dopiero wewnątrz pomieszczenia zamieniane są w ciepło.

Folię grzewczą na podczerwień możemy montować nie tylko pod powierzchnią podłogi ale również na ścianach, czy suficie. Ze względu na niewielką grubość folii i łatwość instalacji. Ogrzewanie na podczerwień sprawdzi się idealnie nie tylko w domu ale również w mieszkaniach. Zapraszamy do współpracy!

Zobacz co jeszcze oferujemy  w Żorach

Ogrzewanie podłogowe – Żory

Idealne rozwiązania, to zawsze te najprostsze rozwiązania. To właśnie dlatego ogrzewanie podłogowe, wodne jest obecnie najczęściej stosowane w nowoczesnym budownictwie jednorodzinnym. Instalacja wodna umieszczona tuż pod naszą podłogą daje ogromny komfort w zimowe…

Pompy ciepła – Żory

Wielu inwestorów poszukuje alternatywnych źródeł ogrzewania domu, bowiem koszty ogrzewania pomieszczeń i podgrzewania ciepłej wody użytkowej to ponad 60 % wydatków ponoszonych na rzecz eksploatacji domów jednorodzinnych. Jednym z rozwiązań jest montaż pompy ciep…

Kotły na pellet – Żory

Każdy inwestor, podczas remontu lub budowy w pewnym momencie staje przed wyborem sposobu ogrzewania nieruchomości. Często wybór taki jest zdeterminowany czynnikami zewnętrznymi np. dostępem do sieci gazowej lub brakiem miejsca na montaż kotła…

Piecyki gazowe - serwis w Żorach

Serwis kotłów gazowych – Żory

Trudno nie przyznać iż ogrzewanie gazowe poza węglowym jest jednym z najpopularniejszych w Żorach. Mieszkania, domy prywatne, firmy. Dostęp do gazu miejskiego to wielka zaleta – gaz jest wygodny i komfortowy w użytkowaniu. Za pomocą stacjonarnego lub przeno…