Ogrzewanie podłogowe – Ustroń

by

Trudno dziś wyobrazić sobie nowoczesny dom bez ogrzewania podłogowego. To doskonałe rozwiązanie zarówno w domach piętrowych, jak i parterowych. Rozprowadzone rurki z ciepłą wodą to idealne rozwiązanie w każdym domu w Ustroniu. Bez względu na to czy jest to szeregówka, bliźniak, czy dom wolnostojący. Wszędzie podłogówka sprawdzi się idealnie pod warunkiem, że zostanie odpowiednio wykonana. To właśnie doświadczenie gra tu pierwsze skrzypce. Solidny, fachowy instalator dokładnie wie w jaki sposób zaprojektować a następnie wykonać instalację wodną pod naszą podłogą. To bardzo ważne gdyż może dochodzić do przegrzania lub niedogrzania poszczególnych fragmentów pomieszczeń. Jako profesjonaliści w branży oferujemy ogrzewanie podłogowe w Ustroniu i okolicznych miejscowościach. Goleszów, Cisownica i wiele innych miejscowości.

Podłogówka w Ustroniu

Jesteśmy do Państwa dyspozycyjni od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 do 17:00. Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie nurtujące Was pytania. Mamy za sobą setki realizacji, z każdej jesteśmy wręcz dumni, bo sprawia, że w domach jest przyjemnie ciepło.

Oprócz tradycyjnej formy ogrzewania podłogowego – oferujemy również nowocześniejsze, tańsze i równie doskonałe ogrzewanie za pomocą folii grzewczych na podczerwień. To ogrzewanie, które nie generuje strat gdyż ciepło wytwarzane jest dosłownie w wnętrzu pomieszczenia. Rozkładamy specjalne folie tuż pod podłogą (panele, winyle, fafle itp.) a następnie to prąd generuje fale podczerwone, które ogrzewają wszystko co znajduje się w pomieszczeniu. Ogrzewanie na podczerwień można z powodzeniem montować zarówno na podłodze, na suficie, jak i na ścianie. Wszędzie działać będzie niemal doskonale. Oferujemy Państwu ogrzewanie elektryczne na podczerwień w Ustroniu. Zakupimy i zamontujemy cały system w poszczególnych pomieszczeniach.