Ogrzewanie podłogowe – Pszczyna

by

Ogrzewanie podłogowe to najpopularniejsza forma ogrzewania domów w Pszczynie. Decydując się na tą formę ogrzewania trzeba jednak pamiętać o kilku podstawowych zasadach. Po pierwsze trzeba się liczyć ze stratami ciepła na linii kocioł grzewczy – najdalej oddalone fragmenty podłogowe domu. Dodatkowo sprawnie działająca podłogówka wymaga również odpowiedniej instalacji. Tu liczy się wiedza oraz doświadczenie instalatora. Są bowiem potwierdzone przypadki przegrzania lub niedogrzania poszczególnych fragmentów pomieszczeń. Odpowiednie zaprojektowanie oraz rozkład instalacji wodnej pod podłogą to podstawa długoletniej pracy całości systemu. Pamiętajmy również o tym by przed podłączeniem całości sprawdzić szczelność instalacji. Ingerencja w system po położeniu podłogi będzie praktycznie niemożliwa i może skończyć się ogromnymi zbędnymi kosztami. Jako fachowcy w branży ogrzewania w Pszczynie oferujemy Państwu kompleksową usługę projektowania oraz wykonania instalacji ogrzewania podłogowego. Działamy zarówno na zabudowaniach nowych, jak i modernizowanych. Krótko mówiąc nie ważne czy to nowy dom, czy starszy – zainstalujemy ogrzewanie podłogowe w każdym domu lub zabudowaniach firmowych.  Ogrzewanie podłogowe w Pszczynie to dla nas wyzwanie oraz perfekcja wykonania. Bo liczy się komfort użytkowania domu.

Wykonanie ogrzewania podłogowego w domu w Pszczynie
Tradycyjne ogrzewanie podłogowe wymaga precyzji oraz odpowiedniego rozplanowania. W przeciwnym razie może się nasza praca skończyć problemami. Dlatego również w tej kwestii warto zaufać fachowcom.

„Podłogówka” – Pszczyna

Oferujemy Państwu kompleksową usługę projektowania i wykonania ogrzewania podłogowego. Rozplanujemy instalację wodną oraz zamontujemy i skonfigurujemy źródło ciepła. Podłogówka to najlepsze rozwiązania w dzisiejszych czasach.

Oprócz standardowego ogrzewania podłogowego. Oferujemy również nowoczesne formy ogrzewania podłogowego dla mieszkańców Pszczyny i okolic. To ogrzewanie za pomocą folii grzewczej na podczerwień. Nie potrzeba kotła grzewczego, nie ma konieczności instalowania kotła grzewczego ani komina.

Nie ma potrzeby skuwania podłogi, nie ma potrzeby montażu kotła, komina i tradycyjnej instalacji wodnej. Całość działa za dotknięciem ręki, jest ekonomiczne, prozdrowotne i ekologiczne.