Podłogówka - Ornontowice

Ogrzewanie podłogowe – Ornontowice

by

Trudno sobie wyobrazić nowoczesny lub modernizowany dom bez podłogówki. Większość z nas doskonale wie jakie są zalety tego systemu ogrzewania. Ciepło dociera do nas z każdego fragmentu podłogi. Równomierne rozłożenie temperatury to niemal podstawa. Przy tak dużej powierzchni wystarczy temperatura na poziomie 30-35 stopni celsjusza i mamy przyjemne ciepło w całym domu. Żeby jednak podłogówka długo działała sprawnie ważne jest odpowiednie rozplanowanie, projekt i perfekcyjny montaż wszystkich przewodów grzejnych. Dlaczego jest to aż tak istotne? Ewentualna ingerencja już po wylaniu podłogi jest bardzo drogą i czasochłonną inwestycją. Mimo wszystko jeśli odpowiednio podejdziemy do tematu ogrzewanie podłogowe w Ornontowicach to będzie prawdziwy strzał w dziesiątkę.

Nasi fachowcy zawsze z pasją i odpowiednim fachowym podejściem realizują każdą inwestycję. Liczy się solidność oraz ostatecznie odpowiednia konfiguracja oraz przeszkolenie.

Oprócz tradycyjnego, wodnego ogrzewania podłogowego oferujemy naszym klientom również ogrzewanie podłogowe za pomocą folii grzewczych na podczerwień. Ekonomia zakupu, montażu i eksploatacji może szokować ale to innowacyjne ogrzewanie posiada wiele zalet. Jest energooszczędne, ekologiczne oraz szybkie i łatwe w montażu. Dlatego właśnie folie grzewcze na podczerwień na Śląsku cieszą się niesłabnącą popularnością. Nie potrzebujemy kotła grzewczego, komina, likwidujemy straty ciepła.

W tym wypadku cienkie folie montowane są tuż pod powierzchnią paneli podłogowych lub płytek. Co ciekawe ten typ ogrzewania można z powodzeniem stosować na ścianach a nawet na sufitach.