Kotły elektryczne – Rybnik

by

Ekologiczne ogrzewanie elektryczne cieszy się w Rybniku coraz większym zainteresowaniem. O ile montaż pompy ciepła to wysoki koszt, równie drogie może okazać się serwisowanie w przyszłości, to kotły elektryczne są 5-6 razy tańsze i w zakupie i w eksploatacji. Stawiając na kocioł elektryczny oraz fotowoltaikę mamy idealne rozwiązanie również w starszych domach. Na Śląsku znajdziemy całe mnóstwo kotłów elektrycznych. Kospel, Vaillant i wiele innych sprawdzonych firm.

Zasada działania kotłów elektrycznych z fotowoltaiką jest bardzo prosta. Prąd z dachu trafia do magazynu energii jakim jest Tauron. Latem więcej prądu produkujemy niż używamy. Zimową porą wykorzystujemy skumulowany prąd.

Montaż kotłów elektrycznych w Rybniku

Wystarczy jeden telefon do naszych fachowców – ustalimy termin audytu, określimy tak zwane “widełki cenowe” a następnie dostarczymy i zamontujemy kocioł elektryczny w Waszym domu, mieszkaniu lub firmie. Oferujemy montaż kotłów elektrycznych na terenie całego Rybnika.

Doskonałe połączenie kotła elektrycznego z instalacją fotowoltaiczną. Tym razem zamontowaliśmy kocioł włoskiej firmy Ferroli.