Kotły elektryczne – Mikołów

by

Na przestrzeni ostatnich kilku, kilkunastu lat sporo się zmieniło w dziedzinie ogrzewania domów, czy mieszkań. Coraz częściej ze względu na zanieczyszczenie powietrza przechodzimy na ogrzewanie ekologiczne. Dzieje się tak ze względu na zmieniające się przepisy ale również ze względu na większą świadomość mieszkańców naszego regionu. O ile pompa ciepła to dosyć drogie rozwiązanie, które niestety również nie wszędzie się sprawdzi, w przypadku kotłów elektrycznych ceny zakupu oraz montaż są znacznie niższe. Jako profesjonaliści w branży oferujemy Państwu montaż kotłów elektrycznych w Mikołowie. Asortyment, którym dysponujemy to najwyższej jakości urządzenia i podzespoły, zawsze bowiem mamy na uwadze długie i bezawaryjne rozwiązania. Idealnym połączniem z kotłem elektrycznym jest fotowoltaika. Dysponujemy nie tylko najwyższej jakości ekologicznym rozwiązaniem, ale również na wskroś ekonomicznym. Nie płacimy za prąd i za ogrzewanie. Czy istnieje na rynku coś bardziej nowoczesne?

Sterowanie ze smartfona, brak konieczności posiadania komina do odprowadzania spalin oraz korzystna cena zakupu – to podstawowe zalety kotłów elektrycznych.

Koszt zakupu pompy ciepła z montażem to nawet 30 tysięcy złotych, kocioł elektryczny z montażem około 7 tysięcy złotych! 

Pytanie, które bardzo często pojawia się ze strony naszych klientów – ile rocznie trzeba będzie zapłacić za ogrzewanie i czy mnie na to stać? Kalkulator orientacyjny prezentuje się następująco:

Przy wykorzystaniu paneli fotowoltaicznych możemy naprawdę sporo zaoszczędzić!